KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442259
nr 1344 2259
Britta Lamrin
(1899-1973), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskapsmotiv. Olja på duk, 64x49cm
Utrop:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:40:18
Britta Lamrin
Läs mer om Britta Lamrin